تبلیغات
صنعت ساری - بازیكنان صنعت در شیراز متعصبانه بازی كردند
صنعت ساری

. . . بیایید همه به کمک هم تیم صنعت ساری را راهی لیگ برتر کنیم

سرمربی فوتبال صنعت ساری:
بازیكنان صنعت در شیراز متعصبانه بازی كردند

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال صنعت ساری گفت: بازیكنانم تعصب و غیرت خود را به تیم خود نشان دادند و با جنگندگی در تمام زمین و در طول مسابقه موفق شدند پیروز از شیراز برگردند.

محمود سورتیچی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با بیان اینكه شاگردانش در یك بازی سنگین و خارج از خانه موفق به پیروزی ارزشمند مقابل تیم پیام مخابرات شیراز دست یابند، افزود: در این دیدار تمام بازیكنانم تاكتیك تیمی را به خوبی در زمین اجرا كردند و بدون نقص و اشتباه مقابل تیم پرمهره پیام شیراز به برتری دست یافتند.
سورتیچی اظهار داشت: بازی كردن در خانه حریف كه فقط به پیروزی می‌اندیشد كاری بسیار دشوار است كه این كار از دست بازیكنانم برآمد و با آن تعصب و عرق مازنی خود موفق شدند در مقابل حملات تیم مقابل كه تشنه برد بود مقاومت كنند و در پایان به یك پیروزی ارزشمند برسند.
سرمربی صنعت ساری درباره تیم حریف گفت: با توجه به شرایط میزبانی پس از اینكه گل را دریافت كردند به حملات متعدد روی آوردند و در طول 90 دقیقه به روی دروازه ما حمله كردند كه با دفاع و یارگیری خوب و بدون اشتباه بازیكنانم موفق به گلزنی نشدند.
سورتیچی در ادامه افزود: البته در ضد حملات بازیكنانم در چند صحنه هم می‌توانستند كه دروازه حریف را باز كنند اما همین یك گل و كسب سه امتیاز برای تیم و شاگردانم كافی بود و مهم به‌دست آوردن سه امتیاز بازی بود.
وی تصریح كرد: تمامی بازیكنانم در این مسابقه عالی كار كردند كه جا دارد از همه آنان تشكر كنم، همین را بگویم كه در چهار بازی تیمی كه گل نمی‌خورد چه خط دفاع خوب و منسجمی دارد و در این مسابقات فعلا تیم بدون اشتباه كار می‌كند.
سورتیچی در ادامه گفت: در ابتدا فصل تیم‌های گروه ما فكر می‌كردند كه تیم تازه شكل گرفته صنعت ساری برای آنان زنگ تفریح است ولی در حال حاضر تمامی تیم‌ها صنعت را به دید یك مدعی می‌دانند و حساب ویژه‌ای برای تیم صنعت باز كردند.
سرمربی صنعت ساری افزود: تیم صنعت ساری با توجه به دیر بسته شدن تمامی فاكتور یك تیم موفق را داراست كه تنها مشكل بزرگ ما نبود اسپانسر و حامی مالی بود كه آمدن حسین فارسی مالك باشگاه و واریز شدن قسط اول بازیكنان این مشكل هم حل شد.
وی گفت: در آینده هم با حمایت‌های مسئولان باشگاه و تربیت بدنی و هواداران تلاش خواهیم كرد كه نماینده شایسته برای استان و شهرستان ساری باشیم.
تیم صنعت ساری در هفته چهارم از مسابقات لیگ دسته یك فوتبال باشگاه‌های كشور عصر جمعه در ورزشگاه حافظیه شیراز با تنها گل اسماعیل بالا مقدس كه در دقیقه 37 به ثمر رساند موفق شد میزبان خود پیام مخابرات شیراز را شكست دهد و با هشت امتیاز در صف مدعیان گروه دوم این رقابت‌ها قرار گیرد.


نوشته شده در یکشنبه 16 آبان 1389 ساعت 10:46 ق.ظ توسط ملووووووس بیا (هوتولی( نظرات | |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت


كد ماوس